BAŞKANIN MESAJI

AKSU GROUP ailesi olarak şirketimizin 79 yıllık ticaret deneyimi vardır.
AKSU GROUP bu kadar yılın ardından, içinde bulunduğumuz rekabet ortamında bir anlık duraksamanın geriye gitmek anlamında olduğunun bilincinde olarak halen ilk günkü heyecanımız, azmimizle tecrübe bilgi ve birikimimizi kullanarak iş alanlarımızı genişletmenin yollarını arıyoruz.
AKSU GROUP şirketleri son yıllarda bilim ve teknolojide meydana gelen hızlı gelişmeleri yakından takip etmektedir. İş güvenliği, şirket içi eğitim ve kalite standartları değerlerine inanarak ülke içerisinde ve yurtdışında faaliyetlerine devam etmektedir.
AKSU GROUP, kurumsallaşma gereği çalışanları ile bütünleşerek; ‘Ben’ değil ‘Biz’ sloganıyla büyümeye devam edecek, çalışmalarında dünya standartlarını hedef alacaktır.
AKSU GROUP Ülke zenginliğinin çalışmaktan ve üretmekten geçtiğinin, yerli kaynakların kullanılarak uç ürün haline getirilip dış pazarlara satılmasının ülkemize yapılacak en büyük hizmet olacağı bilinciyle ve yukarıda belirttiğim değerlere bağlı kalarak şirketlerimizin faaliyetlerini sürdürerek büyümek hedefimiz olacaktır.
AKSU GROUP Ailesinin Yönetim Kurulu Başkanlığını yapmaktan mutluluk ve gurur duymaktayım. Bugüne ulaşmamızda büyük katkıları olan çalışma arkadaşlarım başta olmak üzere birlikte çalıştığımız bütün kurum ve kuruluşlara teşekkürlerimi sunarım.

Chairman of the Board
Muzaffer AKSU